недеља, 25. март 2012.

16. коло: Слога Добој - Дрина Зворник 2:0

Фудбалери Дрине поражени су у Добоју, од екипе Слоге, у оквиру 16. кола Прве лиге Републике Српске резултатом 2:0 (1:0). Оба гола за домаће постигао је Мирослав Рикановић у 39. и 72. минуту утакмице.

Следећу утакмицу Зворничани играју 31. марта, у суботу, када у 17. колу Прве лиге дочекују теслићки Пролетер.

субота, 24. март 2012.

Слога Добој - Дрина Зворник (Субота, 15 часова)

Данас и сутра се играју утакмице 16. кола Прве лиге Републике Српске. Дерби утакмица овог кола игра се у Добоју гдје се састају првопласирана Слога и зворничка Дрина. Меч почиње у 15 часова.

СЛОГА Добој - ДРИНА Зворник

Субота, 15 часова

понедељак, 12. март 2012.

Пораз у Мркоњић Граду

Иван Нинић
У првој прољећној првенственој утакмици фудбалери Дрине поражени су на гостовању у Мркоњић Граду од Слободе резултатом 2:1 (1:1).Утакмицу је обиљежило изузетно лоше суђење главног арбитра, Љубише Врховца из Лакташа.

Дрина је од 43 минута играла са играчем мање пошто је Владо Ивановић добио други жути картон.

И поред тога Зворничани су пружили једну веома добру партију и потврдили добру игру из јесењег дијела првенства а нови фудбалер Иван Нинић је, по свему приказаном, и на припремама а и у данашњој утакмици, веома успијешно замијенио Александра Николића. Управо је он из једног контра напада у 23 минуту савладао голмана Слободе Илића.